Home / Tag Archives: kardashian

Tag Archives: kardashian

Kim Kardashian pozon e zhveshur, fansat shpërthejnë në komente

Kim Kardashian është kryqëzuar sërish nga fansat e saj, për fotot provokuese që ka postuar. Teksa ka dashur të promovojë koleksionin e saj të ri të make up “Flashing Lights Collection”, fansat kanë shpërthyer në komente negative ndaj saj.Përmes një foto të postuar në profilin e saj në Instagram, Kim ka pozuar e zhveshur, ku pjesërisht e mbulon gjoksin me duart e saj dhe pjesën tjetër të trupit me një pëlhurë ngjyrë argjendi.Teksa priste komente pozitive për koleksionin e ri të toneve të syve, komentuesit janë marrë me zhveshjen e saj.“Ti ke një burrë dhe fëmijë!” apo “A do të reklamosh e të shesësh gjoksin?” ishin disa nga komentet negative ndaj saj.Madje, një tjetër komentues shkruante: “Kjo ishte ideja e vetme që mund të vinte në mend për të reklamuar tonin e syve?”Kim është e njohur për natyrën e saj moskokëçarëse dhe ka zgjedhur të mos reagoj ndaj tyre.Por, si kundërpërgjigje vendosi të postoj dhe disa foto të tjera në të cilat ajo shfaqej tepër provokuese.The post Ki..

Read More »

Paditet truproja i Kim Kardashian, ja për çfarë akuzohet

Truproja e Kim Kardashian është paditur nga kompania e sigurimit të saj, pas grabitjes në Paris dy vite më parë.Kompania e sigurimeve “AIG” pretendon se Pascal Duvier dhe kompania e tij “Protect Security” neglizhuan në ofrimin e mbrojtjes së apartamentit privat të yllit të “shoëbizz”-it dhe tash kërkohet 6.1 milionë dollarësh kompensim, kompania gjithashtu thotë se personi që ruante në ndërtesë nuk kishte asnjë trajnim të sigurisë.Kardashian u mbajt nën kërcënimin e armës dhe iu grabitën bizhuteri të ndryshme me vlerë rreth 10 milionë dollarë nga pesë burra të veshur si oficerë policie, tha Ministria franceze e Brendshme.Duvier, asokohe ishte shoqëruesi i motrave të Kim Kardashianit, Kourtney dhe Kendall Jenner, me këto të fundit që ndodheshin në një klub nate.Padia e “AIG”, e dorëzuar në Delaëare, raportohet se pretendon braktisjen e yllit nga truproja dhe firma e tij e sigurisë, duke e lënë vetëm në dhomë, kurse policia franceze arrestoi 10 persona në janar të vitit 2017 në l..

Read More »

Lum komentesh negative ndaj fotos provokuese te Kim Kardashian

Si gjithmonë Kim Kardashian nuk heziton të nxjerrë në pah format e trupit të saj, madje edhe në mënyrën më provokuese të mundshme.Kësaj here Kim ka publikuar një fotografi në Instragam” shumë sensuale, por disa nga fansat kanë shprehur mospëlqim, duke marrë parasysh faktin që ajo është nënë. Shumë prej ndjekësve të Kim Kardashian e pyesin atë se çfarë do të mendojnë fëmijët e saj kur të rriten për nëne tyre, pasi të shohin këto fotografi.Disa të tjerë i kanë sugjeruar se ka mënyra të tjera për të nxjerr në pah faktin që ajo ka linja shumë të mira. Megjithatë, Kim nuk ka reaguar ende lidhur me këto komente. J.KThe post Lum komentesh negative ndaj fotos provokuese te Kim Kardashian appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

FOTO/ Kim Kardashian provokon me format perfekte

Kim Kardashian është fotografuar në New York mbrëmjen e së premtes. Ylli i televizionit vuri në pah fromat e saj bombastike e veshur me një fustan ngjyrë pink të ngushtë mbas trupit.37-vjeçarja dukej shumë seksi me fustanin e shkurtër që i theksonte pasuritë e saj. Kim ndodhej në Big Apple performancën e bashkëshortit të saj Kanye West.The post FOTO/ Kim Kardashian provokon me format perfekte appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

‘Kim Kardashian të bën më të keqe’, e pranon Arbana Osmani

Moderatorja e njohur e “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani, ka postuar në ‘Instastory’-n e saj një artikull të prestigjiozes huffingtonpost.com. “Të ndjekësh ‘Keeping Up With The Kardashians’ mund të të bëjë njeri më të keq” është titulli intrigues i kësaj gazete, i cili ka në bazë një studim të fundit me disa grupmosha. Sipas studimit, ka rezultuar se ndjekja e programeve të tilla, që promovojnë jetën e luksit, pasurinë dhe jetën glamuroze, në të vërtetë i bën njerëzit më asocialë, i bën ata ta shohin me tjetër sy realitetin, por edhe jetën e njerëzve më të varfër.Duke e postuar, Arbana e ka konfirmuar një studim të tillë, por mos e kërkoni më foton e saj, sepse e fshiu vetëm pas pak minutash. Arsyen nuk dimë ta themi, por nuk është shumë çudi që Arbana nuk e pëlqen Kim-in dhe as jetën që përpiqet të bëjë dhe t’ua dëshmojë ajo të gjithëve… Sepse nuk është luksi që të bën të pasur. Dhe ka të drejtë!The post ‘Kim Kardashian të bën më të keqe’, e pranon Arbana Osmani appeared fi..

Read More »

Tradhtinë e parë ia fali, partneri i Khloe Kardashian kapet “mat” me dy femra

Partneri i Khloe Kardashian duket se nuk mëson nga gabimet dhe nuk është mirënjohës për faljet që merr në jetë! Një ditë para se moderatorja të sillte në jetë vajzën e tyre, ai u kap duke e tradhtuar me një vajzë.Këtë herë, basketbollisti i Cleveland ka vendosur të rrisë numrin e femrave që del në mbrëmje. Ai është parë duke dalë nga një klub nate me dy femra.Mediat e huaja kanë zbuluar se Tristan qëndroi për dy orë i shoqëruar nga vajzat dhe më pas nisën akuzat për tradhti.The post Tradhtinë e parë ia fali, partneri i Khloe Kardashian kapet “mat” me dy femra appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Kourtney Kardashian pictured getting cosy with model Luka Sabbat after Younes Bendjima split

Kourtney spent the weekend hanging with model and actor Luka (Pictured: Backgrid) Kourtney Kardashian appears to be doing just fine after her split from Younes Bendjima. The TV star was pictured getting cosy with model Luka Sabbat over the weekend, suggesting she is moving on from her two-year relationship. Kicking off her busy weekend of partying, Kourtney, 39, and Luka, 20, were spotted together at The Nice Guy in Los Angeles on Friday night before moving onto Chateau Marmont. In one image, Kourtney is seen looking at her phone while sitting on the edge of a chair as Luka keeps watch standing over her. Kourtney and Luka spent Friday night at Chateau Marmont (Pictured: BACKGRID) Luka was very attentive and affectionate with Kourtney (Pictured: BACKGRID) Another photo shows the pair walking into the Chateau Marmont hotel as Luka affectionately places a hand on the TV star’s lower back. Clearly enjoying the model’s company, Kourtney then flew out to Chicago on Saturday morning to at..

Read More »

Sellma edhe njëherë krahë grimerit të Kardashian, ҫfarë e mësoi ai të bëjë

Sellma është ndër grimeret më të suksesshme në vend.Të gjithë VIP-at shqiptar adresohen tek ajo kur kanë ndonjë rast, shkruan ORAinfo.Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Ajo që gjithmonë na bie në sy është mënyra se si ajo i rregullon nuset dhe i bën të duken sikur po shkëlqejn.E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me grimerin e Kardashian.Në këtë foto ata kanë përdorur efektin bardh e zi.Duket se ky është stil i mësuar nga grimeri i njohur./ORAinfo/

Read More »

Këngëtarja shqiptare mbetet ‘gojë hapur’ nga ky veprim i Kim Kardashian

Kim Kardashian është emri më i komentuar i ekranit.Bukuroshja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat ndiqet nga miliona persona, shkruan lajmi.net.Së fundi, ajo ka postuar edhe fotografinë e Anxhelina Hadërgjonajt, të cilën foto fillimisht e kishte shpërndarë Ariel Tejada.Grimeri i famshëm kishte përdor produktet e reja të linjës së grimit nga Kim Kardashian, kurse rezultati i kishte lënë mbresa e asaj saqë e postoi në llogarinë e saj.Anxhelina Hadërgjonaj ka raporte shumë të mira me grimerin e familjes Kardashian, Ariel Tejada, me të cilin kalon shumë kohë bashkë.

Read More »

Sellma bëhet bashkë me grimerin e Kardashian, befason si është veshur

Sellma është ndër grimeret më të suksesshme në vend.Të gjithë VIP-at shqiptar adresohen tek ajo kur kanë ndonjë rast, shkruan ORAinfo.Sellma është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Ajo që gjithmonë na bie në sy është mënyra se si ajo i rregullon nuset dhe i bën të duken sikur po shkëlqejn.E sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me grimerin e Kardashian.Ajo që bie në sy është veshja e Sellmës./ORAinfo/

Read More »