Home / Tag Archives: kengetari

Tag Archives: kengetari

Luta nuk përmbahet, e puth gruan live në emision

Luta nuk përmbahet, e puth gruan live në emision

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan” nën udhëheqjen e Valon Malokut, janë këngëtari i muzikës popullore Edi Furra dhe kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri, i cili është rikandiduar për këtë pozitë. Me zërin e tij të mrekullueshëm Edi Furra performoi disa këngë të tij live, duke mahnitur publikun. …

Read More »