Home / Tag Archives: kengetarja

Tag Archives: kengetarja

Këngëtarja e njohur e konfirmon se është shtatzënë

Rona Nishliu është këngëtarja nga Mitrovica e që publiku shqiptar e njohu me zërin e sidomos stilin e saj të veçantë. Këngëtarja e mirënjohur shqiptare dhe shumë e dashur për publikun, Rona Nishliu sonte ka promovuar albumin e saj më të ri, “Mindil”. Koncerti është mbajtur në Kino ARMATA, me …

Read More »

Tayna në lidhje?- Këngëtarja zbulon të vërtetën

Tayna është njëra ndër këngëtarët më te komentuara. Gjatë një paraqitje në “E diell”, ajo u pyet nëse është në lidhje me dikë dhe Tayna u përgjigj shkurt. “Jo”, tha ajo duke cituar më pas edhe një pjesë të këngës së saj “Poë Poë”. Kënga e fundit e Taynës është …

Read More »

Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të tretë

Simpson është bërë nënë përsëri, duke sjellë në jetë një vajzë, shkruan CNN. Këngëtarja dhe kreatorja e njohur, e cila është e martuar me ish-lojtarin e NFL, Eric Johnson, mirëpriti vajzën më 19 mars, shkruan CNN. Ajo këtë njoftim e bëri përmes rrjetit Twitter, duke zbuluar edhe emrin e vajzës, …

Read More »