Do bëheshin prindër për herë të parë, Kleoniki zbulon të vërtetën e lidhjes me Alban Ramosajn

Disa kohë më parë u tha se Alban Ramosaj dhe Kleoniki Delijorgji janë në një marrëdhënie.…

Niki i tha “kota biskota”, për punën e saj si modele, Alesia Bami i kthen përgjigjen e papritur

E ftuar në “Shiko kush luan”, modelja dhe këngëtarja shqiptare Kleoniki Delijorgji u pyet se cilën…

Rezarti i kujtoi Gërdecin dhe të atin, shpërthen Kleoniki Delijorgji: “Jeni dele të politikës, babai im i pafajshëm”

Një sherr ka plasur mes modeles Kleoniki Delijorgji dhe Rezart Veleshnjës, pasi modelja tha se Rezarti…