Balliu: Para se të shkojnë në gjyq, gjyqtarët bëjnë telefonata me deputetë

Ish-deputeti i PD, Klevis Balliu bëri paraqitjen e radhës para Gjykatës së Tiranës lidhur me gjyqin…

Shtyhet seanca për banorët e Unazës, Balliu: Gjyq politik, më 26 prill Edi Rama do të mbyllet në zyrë me avokatët…

Gjykata e Tiranës ka vendosur të shtyjë për javën e ardhshme seancën gjyqësore ndaj banorëve të…

Shtyhet gjyqi për protestën e banorëve të Astirit, paralajmëron Balliu:Shumë shpejt do publikojmë…

Është shtyrë sërish gjyqi për banorët e Astirit, të cilët protestuan kundër shembjes së banesave të…

Klevis Balliu u përjashtua nga lista e Pogradecit, banorët e “Astirit” i kërkojnë ndjesë: Të morëm më qafë! (Apel Bashës)

Banorët e “Astirit”, kanë reaguar një ditë pasi demokratët e Pogradecit përjashtuan nga lista konkurruese ish-deputetin…

Gjykata e Tiranës pushon një nga procedimet për protestat tek Unaza/ Balliu: Tregues se hetimet janë politike

Gjykata e Tiranës pushoi një nga procedimet për protestat e kryera në Unazën e Re. Gazetarja…

Ish-deputeti publikon foton: Sandër Lleshaj ndodhej sot në krah të sigurimsit, ja kush është dhe pseudonimi i tij

Ish-deputeti demokrat, Klevis Balliu, shkruan në ‘Facebook’ se Ministria e Brendshme është kthyer në folenë e…