Ministri Lleshaj: Rruga kriminale është pa krye, pasuritë që rezultojnë prej saj nuk kanë të ardhme

Agjencia e Administrimit të Pasurive të Sekuestruara dhe të Konfiskuara (AAPSK) shpall thirrjen për shprehje interesi…

Bach: Vaksinimi kundër COVID-19 jo i detyrueshëm në Lojërat Olimpike

Vaksinimi kundër koronavirusit nuk do të jetë i detyrueshëm për atletët gjatë Lojërave Olimpike të Tokios,…

Kodi i ri Zgjedhor/ Meta flet nga Elbasani: Ka ende kohë për reflektim, shqiptarët duhet t’i shpallin luftë…

Pas miratimit të ndryshimeve të Kodit Zgjedhor, Kreu i Shtetit, Ilir Meta ka dhënë mesazhin nga…