“Partneres së tij i është shkulur zemra”, mikesha e Kujtim Prodanit rrëfen sekretin e tij pas ndarjes nga jeta

Këngëtari i njohur Kujtim Prodani humbi jetën disa ditë më parë si pasojë e koronavirusit. Të…

“Shumë dhimbje!” Presidenti Meta mesazh ngushëllimi pas ndarjes nga jeta të kantautorit Prodani: Këngët dhe muzika e tij do dëgjohen përherë!

Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar pas lajmit të trishtë për ndarjen nga jeta të…