Learta befason me këto fjalë romantike për Kushtrimin

Learta bëhet romantike për Kushtrimin. Learta dhe Kushtrim Salihu janë një nga çiftet më të komentuara…

Djali i Shyhretes u bë baba për herë të dytë, por befasoi të gjithë me këtë veprim

Kushtrim Salihu është djali i këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli. Ai tashmë është i njohur edhe…

Learta e Kushtrimi lajmërohen nga pushimet, ky detaj ka befasuar të gjithë

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu janë një çift shumë i njohur për publikun. Reja dhe djali…