Biden zyrtarizon kandidaturën të enjten, për virtytet e tij flasin Obama, Clintonët dhe Kamala Harris

Demokratët fillojnë sot (e hënë) Kuvendin Kombëtar, një aktivitet virtual katër-ditor, me delegatët të shpërndarë në…