Transferimi i Mbappe dhe Haaland, Klopp i zhgënjen tifozët e Liverpoolit

“Mos prisni blerje të mëdha si Mbappe e Haaland” Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, ka thënë…

Bombë nga Franca: PSG përgatitet për nënshkrimin me Messin dhe Ramos

Ambicia kryesore e projektit të PSG-së, është të fitojnë titullin e Ligës së Kampionëve dhe synojnë…

Zyrtare: Tjetër lajm i hidhur për Mbappen

Paris Saint Germain do të përballet me skuadrën e Rennes në kuadër të xhiros së 36-të…

Mbappe-Real Madrid vjen lajmi i “çmendur”

Mbappe nuk e fsheh dëshirën që të veshë fanelën e los blancos. Ndërsa negociatat për rinovimin…

Real Madridi dëshiron ta përdorë Hazardin për të transferuar dy top lojtarë

Eden Hazard pritet të largohet në verë nga Real Madridi dhe drejtuesit e klubit mbretëror pritet…

Kë e favorizojnë statistikat për Topin e Artë

Lionel Messi vlerësohet të jetë njëri nga lojtarët më të mirë në vitin 2021, sipas statistikave.…

Bomba e ditës: Kylian Mbappe do të luajë në Madrid sezonin 2021/22

E ardhmja e Kylian Mbappe vazhdon të lidhet ngushtë me Real Madridin. Pas eliminimit nga Liga…

E humb durimin Real Madrid, merr vendim shokues për Eden Hazard

Eden Hazard nuk është në planet e klubit mardilen për vitin tjetër. Real Madrid ka humbur…

Formacionet mundshme: Manchester City – PSG

Parashikim, analizë, statistika dhe formacionet mundshme: Manchester City – PSG. Manchester City është nikoqir i Paris…

City duket se është gëzuar kot – PSG vazhdon me planin për ndeshjen e dytë

Kylian Mbappe do të jetë jashtë në ndeshjen me Lens në kuadër të Ligue 1, por…

Neymarin e Mbappen para ndeshjes me PSG-në, kjo është deklarata e Guardiolës

Guardiola flet për Neymarin e Mbappen para ndeshjes me PSG-në. Trajneri i Manchester Cityt Pep Guardiola…

S’ka Kylian Mbappe as Erling Haaland, Perez dëshpëron tifozët

Perez dëshpëron tifozët për Mbappen dhe Haalandin. S’ka Kylian Mbappe as Erling Haaland. Presidenti i Real…