Kush nga politikanët e agjëron muajin e Ramazanit?

Nga këto parti vijnë ata Në Kuvendin e Kosovës, ka shumë deputetë që agjerojnë muajin e…

Kurti deklarohet pasi Supremja nuk ia lejoi kandidimin në zgjedhje

Kurti deklarohet pasi as Gjykata Supreme nuk ia lejoi kandidimin në zgjedhje. Lideri i Lëvizjes Vetëvendsoje,…

Nuk tregojnë se a janë pishman dy deputetë e VV-së që e kanë votuar Specialen

Dy deputetët e Kurtit s’tregojnë a janë pishman që e kanë votuar Specialen. Shpejtim Bulliqi dhe…

Deputetja Murtezi: Qëndrim Gashi e ofendoi fenë e vet

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje (LVV), Labinotë Demi-Murtezi ka thënë se ambasadori i Kosovës në Francë, Qëndrim…