“Nga java tjetër do organizoj koncerte, kush infektohet të mbyllet në shtëpi”, shpërthen këngëtari shqiptar

Këngëtari i njohur kosovar, Labinot Tahiri, ka dalë kundër masave anti-Covid dhe ka deklaruar se do…

Labi paralajmëron mbrëmjet muzikore: Kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi

Labinot Tahiri ka paralajmëruar mbrëmjet muzikore. Pas përfundimit të fushatës zgjedhore, ish-deputeti i Kuvendit dhe këngëtari…

Tahiri: A ka virus sot apo nuk ka për politikanët?

Labinot Tahiri për fushatat politike, thotë a ka virus sot apo nuk ka për politikanët? Këngëtari…

Floriana Musliun ta ndihmojmë që të triumfojë në luftën kundër kancerit

Ta ndihmojmë Floriana Musliun të triumfojë në luftën kundër kancerit. Floriana Musliu, 28 vjeçarja nga Ferizaj…

Kush janë pishmanxhinjët në listat e partive?

Në prag të zgjedhjeve të 14 shkurtit në disa prej partive politike ka pasur riaderime. Ramiz…

Lajm i mirë: Dalin nga koma dy të lënduar që po trajtohen në Austri nga shpërthimi i bombolës në Ferizaj

Kanë dalë nga koma dy të lënduarit që po trajtohen në Austri si pasojë e shpërthimit…

Shpërthimi i fuqishëm në Ferizaj, vjen reagimi nga Labinot Tahiri

Këngëtari Labinot Tahiri lutet që të mos ketë viktima nga shpërthimi që ndodhi në Ferizaj. Një…

“Jasha Ferizaj” – Gani Gërmia i ‘dridhë’ bashkëvendasit e Labit

Visar Dërmaku i cili për publikun njihet me personazhin ‘Gani Gërmia’ kësaj here ka sjellur një…

Labi sot feston ditëlinjden, kaq vite ka mbushur

Labinot Tahiri feston ditëlindjen, ja sa vjet mbush sot 12 orë më herët Këngëtari i mirënjohur…

Zbulohet se kush i pajtoi Shkurte Fejzën dhe Remzie Osmanin

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani…

Policja Visare Hyseni vuan nga Leukemia, Labinot Tahiri nis aksionin humanitar për t’i dal në ndihmë

Labinot Tahiri merr iniciativë për grumbullimin e parave për policen që vuan nga Leukemia. Labinot Tahiri,…

Labi del në shëtitje me gruan, kaq e bukur është ajo

Labinot Tahiri sjell pamje nga vikendi me familje. Këngëtari i mirënjohur, Labinot Tahiri, pas udhëtimeve nëpër…