Fjalët e ëmbëla të Leartës për vjehrrën për ditëlindje

Learta uron me këto fjalë vjehrrën për ditëlindje. Learta Jakupi është një ndër fytyrat më të…

Kaq i ëmbël është nipi i Shyhretes, do t’iu ‘shkri’ me këtë shprehje fytyre

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Një kunatë si Engji, shikoni çka bën për Leartën

Learta Jakupi dhe Engjëllusha Salihu janë dy emra shumë të përfolur në publik e media rozë.…

‘Çikë hastreti’, prindërit i bëjnë dhuratë për fundvit Leartës një veturë super luksoze

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Në neps të shtatzënisë, për këtë ushqim i bije qejfi Leartës

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Learta kthehet në kohë, publikn foto nga mbrëmja e maturës

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Learta me nënën, kunatën dhe mbesat – sjellin imazhin më të bukur bashkë

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Learta sot feston ditëlindjen, nis ditën me këta përsona

Learta festën e ditëlindjes e nis me këta persona. Learta Jakupi sot feston ditëlindjen. E njohur…

Learta është fryer kaq shumë nga shtatëzania, ja si kujdeset Kushtrimi për të

Kushtrimi me një kujdes të veçantë për barkun e Leartës. Learta Jakupi me stilin e saj…

Learta tregohet e zonja, me barkë të fryrë e me djalin e madh në krahë

Learta me barkë të fryrë e me djalin e madh në krahë. Learta Jakupi është një…

Learta e ka veshur Matinin si ‘burrë i vogël’, shikoni si po duket ai

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…

Nuk do t’iu besoni syve, në këtë gjendje kanë përfunduar Shyhretja dhe reja e saj

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik. Si gjithmonë janë…