Leonora e ka vendosur ta falimentojë të dashurin e ri, 25 mijë euro paguan vetëm për këta dy aksesorë!

Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi është këngëtarja e njohur e cila vazhdon që pëlqehet që nga paraqitja…

Leonora Jakupi hyri me këpucë në shtëpinë e skamnorit, vjen reagimi i Halil Kastratit

Halil Kastrati tregon pse Leonora Jakupi hyri me këpucë në shtëpinë e skamnorit. Hyrja brenda me…

Kush ia bëri Leonora Jakupit këtë befasi kaq të këndshme

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Njihet si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit?

I njohur si “baba i tenderëve”, a është ky i dashuri i Leonora Jakupit. Leonora Jakupi…

Leonora Jakupi në lidhje dashurie, pandemia ia prishi planet për martesë

Leonora Jakupit pandemia ia prishi planet për martesë, shpreson të ketë dasmë këtë vit madje edhe…

Leonora Jakupi e thotë hapur: Nora Istrefi duhet të më kërkoj falje

Leonora Jakupi: Nora Istrefi duhet të më kërkoj falje. Një hatërmbetje mes Leonora Jakupit dhe Nora…

Leonora Jakupi e nervozuar i përgjigjet Eliza Hoxhës: Ka 22 vite që unë mbrojë vlerat e UÇK-së

Leonora ia përgjigjet Eliza Hoxhës: Ka 22 vite që unë mbrojë vlerat e UÇK-së. Deputetja nga…

Kush është mashkulli në krahë të Leonora Jakupit?

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Endriti bëri dedikimi emocional për babain, reagimi i Leonora Jakupit merr gjithë vëmendjen

Presidenti Thaçi njoftoi për konfirmimin e aktakuzës ndaj tij nga Gjykata Speciale dhe dorëheqjen e tij…

Kjo veshje e Leonora Jakupit kushton rreth 5 mijë euro!

Leonora Jakupi njihet për shijen e saj unike në veshje. Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar…

Po manipulohet emri i Leonora Jakupit

Emri i Leonora Jakupit po manipulohet. Jo rrallë herë janë hapur llogari në rrjetet sociale në…

Reagimi i Leonora Jakupit pas arrestimeve të djeshme

Leonora Jakupi ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në OVL-UÇK. Hetuesit e Gjykatës Special kanë kryer…