Linda Rama, pjesë e evenimentit ndërkombëtar: Gratë sipërmarrëse, shembuj shprese!

Bashkëshortja e kryeministrit Edi Rama, Linda Rama, do të marrë pjesë në WomansEntrepreneurshipDay. Lajmin e ka…

‘Ruaj shëndetin dhe shpëto jetë’, Rama dorë për dore me Lindën këshillon qytetarët dhe shpalos koleksionin e maskave (FOTO)

Kryeministri Edi Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale ka këshilluar edhe një herë…