Home / Tag Archives: lindjes

Tag Archives: lindjes

Kaltrina ende në spital pas lindjes, kështu e ka nisur ditën sot

Është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se në spital po kujdesen shumë mirë për të./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina po qëndron ende në spital pas lindjes, ja me çka po e shërbejnë atje

Është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se atje e kanë shërbyer me kafe turke./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina shfaqet me pizhama pas lindjes, ja gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Read More »

Pas lindjes, ja çka po i ndodh Egzonës!

Egzona Muqiqi është një prej nuseve më të përfolura të estradës. Ajo u bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit, përcjell ORAinfo. Tani ata janë prindër të tre fëmijëve, dy vajzave dhe një djali. Egzona lindi binjakë para një muaji, e sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është përgatitur për të dalë. E veshur me të zeza dhe e rregulluar mirë, trupi dhe fytyra e Egzoën po duken krejt ndryshe pas lindjes. Duket se dy binjakët kanë ndikuar në dobësimin e madh të Egzonës. /ORAinfo/

Read More »

Si të dobësoheni pas lindjes, këtë gjë ua tregon Adelina Tahiri

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura dhe më të përfolura. Ajo tashmë është bërë nënë dhe po del të jetë shumë e përfolur, shkruan ORAinfo. Adelina vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot përmes një postimi ajo ka treguar se si t’i riktheni linjat pas lindjes së fëmijës./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina lindi vajzë, publikoi foton më të ëmbël pas lindjes

Kaltrina Mikushnica është emri i moderatores shumë të njohur dhe të përfolur kosovare. Moderatorja u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe që nga atëherë është edhe shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo. Ajo është e martuar me pediatrin Besart Merovci dhe sot u bënë prindër për herë te dytë . Kaltrina solli në jetë edhe një vajzë të cilen e pagëzoi me emrin Mara./ORAinfo./

Read More »

Pak ditë pas lindjes, Elita ia bleu djalit këtë dhuratë ‘gjigante’

Elita Rudi dhe Gjiko para pak ditësh u bënë prindër për herë të parë. Ata u bënë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell ORAinfo. Fotot e para të djalit të tyre I kemi parë që në orët e para të lindjes. E më vonë ata treguan edhe dhomën që ia kanë rregulluar atij. Sot, Elita ka postuar foto ku shihet një arush i madh lodër, e të cilin ata ia kanë blerë djalit të tyre./ORAinfo/

Read More »

Pak ditë para lindjes, Kaltrina ndryshon pamjen

Kaltrina Mikushnica është emri i moderatores shumë të njohur dhe të përfolur kosovare Moderatorja u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik dhe që nga atëherë është edhe shumë e pëlqyer, përcjell ORAinfo. Ajo tani është në pritje për t’u bërë nënë për herë të dytë dhe gjatë kësaj kohe është tejet aktive në rrjete sociale. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka bërë një ndryshim në pamjen e saj pak ditë para lindjes./ORAinfo/

Read More »