Ylli i Manchester Cityt takohet me Barcelonën

Ylli i Manchester Cityt është takuar me skuadrën e Barcelonës. Sipas raporteve në Spanjë, Sergio Aguero…

Stuhi gjatë ndeshjes, kështu dridhej nga i ftohti Messi mbrëmë

Real Madridi e bëri për vete një tjetër “El Clasico” dhe kështu mori përkohësisht lidershipin në…

Barcelona- Haaland, vjen lajmi i shumëpritur

Barça e ka seriozisht edhe për Haalandin. Erling Haaland është prioriteti i Barcelonës. Sipas “OKDiario”, presidenti…

Messi vjen me ‘rekord’ të ri, a e priste këtë lojtari?

Ai është bërë lojtari me më së shumti paraqitje në histori të Barcelonës Ndeshja e sontme…

Ky është plani i madh i Laportës për ta bindur Messin të qëndroj në Kataloni

Ja plani i madh i Laportës për ta bindur Messin të qëndroj në Kataloni. Plani i…

Ylli i Interit e lartëson Lionel Messin

Lojtari i njohur i Interit ka lartwsuar Lionel Messin. Mesfushori i Interit, Arturo Vidal, e ka…

‘Çmendet’ Barcelona, shet 5 lojtarët e ekipit të parë për transferimin e Haaland

Barcelona shpreson të rrit fundet për të nënshkruar me sulmuesin e Borussia Dortmundit, Erling Haaland duke…

Ky është formacioni startues dhe banka rezervë e Barcelonës nën udhëheqjen e Joan Laportas

Formacioni startues dhe banka rezervë e Barcelonës nën udhëheqjen e Joan Laportas. Barcelona është përshëndetur nga…

Championsi vazhdon pa Lionel Messin e Cristiano Ronaldon

Pas 16 sezoneve, Championsi vazhdon pa Messin e Ronaldon. Ashtu si Cristiano Ronaldo me Juventusin, nga…

BOMBË nga Spanja: Messi nuk do të qëndrojë në Barcelonë

Christian Martin, gazetar i ESPN ka njoftuar se bazuar në burimet e tij, Lionel Messi do…

Messi në Man City? Vjen reagimi i klubit anglez

City mohon kontaktet me Messin. Manchester City tregon se nuk i ka bërë asnjë ofertë Lionel…

Si ia mori Argjentina Spanjës Lionel Messin?

Si ia mori Argjentina Spanjës Leo Messin, sipas Pekerman. Jose Pekerman ka shpjeguar sesi Argjentina, siç…