Do t’iu merrë sytë kjo orë e Loredanës me gurë të çmuar

Jeta e saj luksoze Loredana Zefi është reperja kosovare e cila bëri bujë me të shkelur…

Loredana reagoi pas thashethemeve se është shtatzënë

Kështu reagoi Loredana pas thashethemeve se është shtatzënë. Këtë muaj në rrjetet sociale ka pasur reagime…

A është Loredana shtatzënë? – Kjo foto ngreh dyshimet

Loredana i kërkon Mozzikut ta bëjnë edhe një fëmijë. Reperja me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, vazhdimisht…

Ndryshimi i madh nga Loredana

Loredana Zefi prezanton ndryshimin e ri në pamje, sjell fotografi të reja nga pushimet në Dubai.…

Loredana ndryshon çdo ditë pamjen, nuk po njihet më

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.…

Loredana do ta “çmend” Mozzikun me këtë grim

Loredana duket për bukuri me këtë grim. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, përveç se në…

Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.…

A e konifrmoi Mozzik ribashkimin me Loreadnën përmes këtij postimi?

Me këtë publikim, Mozziku konfirmon ribashkimin me Loredanën? Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi kanë vazhduar të…

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.…

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.…

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj.…

Loredana i frikësohet mësyshit

Duket se Loredana Zefi ka frikë nga mësyshi. Reperja, ka postuar imazhe të reja në Instagram.…