Milan me plan B për transferimin e yllit nga Serie A

AC Milan ka një plan B për të siguruar një mesfushor ofanziv në afatin e verës.…

Milan po e transferon super lojtarin nga rivali i Serie A

Kërkimi i Milanit për një mesfushor sulmues vazhdon dhe hipoteza e Luis Alberto nuk mund të…

Milan- Lazio, po ndodh shkëmbimi i madh

Milan kërkon yllin e Serie A, ofron shërbimet e Leaos dhe Castillejos. Milan për momentin është…

Shpërthen Milani, po e transferon ylllin e mash nga rivalët e tyre

30 milionë euro dhe Leaon: Milan bën transferimin e merkatos së verës. Rosonerët kanë gati goditjen…

Milan gjenë zëvendësuesin e Calhanoglut në Premier Lig

Një emër i ri është shfaqur si një zëvendësim i mundshëm i Hakan Calhanoglu është ai…

Harrojeni Calhanoglun, Milan gjen zëvendësuesin e tij në Serie A

Milan po kërkon një playmaker në treg dhe janë lidhur me disa lojtarë javët e fundit.…

Formacionet zyrtare Lazio – Torino, Vedat Muriqi luan nga minuta e parë

Me fillim nga ora 20:30 do të luhet sfida mes Lazios dhe Torinos. Lazio ka siguruar…

Lazio – Milan, këto janë formacionet startuese

Në Stadio Olimpico zhvillohet ndeshja e mbetur nga java e 33-të në Serie A, ndërmjet Lazios…

Publikohen formacionet zyrtare Juventus – Lazoi

Juventus – Lazio, formacionet zyrtare. Juventus do të ketë përball skuadrën e Lazios në Allianz Stadium.…

Lazio – Bayern Munich, publikohen formacionet zyrtare

Do të zhvillohet ndeshja mes Lazios dhe Bayern Munichut. Lazio do të mirëpres Bayern Munich sonte…