Atalanta ia shuan shpresat Juvenbtusit për titull

Atalanta mposht Juventusin dhe pozicionohet më mirë në garën për top-katërshe. Atalanta ka regjistruar fitore të…

Inter po e transferon ‘bishën’ e sulmit në Serie A

Luis Muriel mund të jetë dhurata që drejtuesit e klubit të Interit do t’ia bëjnë Antonio…