Home / Tag Archives: luksoze

Tag Archives: luksoze

Adelina Tahiri vazhdon me jetën luksoze, prezanton super veturën

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Adelina Tahiri është njëra ndër femrat më të komentuara të showbizit, madje edhe për jetën luksoze që bën. Adelina Tahiri është emër shumë i lakuar në titujt rozë. Këngëtarja është tejet aktive me postimet e saja në rrjetin social, shkruan lajmi net. Së fundmi në Instastory …

Read More »

Ryva në pushime luksozë në këtë vend, publikon pamje mahnitëse

Ryva ka nisur pushimet. Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi është larguar pak nga angazhimet muzikore dhe po shijon pushimin në Stamboll të Turqisë, shkruan rtv21 Në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 140 mijë ndjekës, Ryva ka publikuar një fotografi të shkrepur në Stamboll. Fotografia ka marrë shumë pëlqime …

Read More »