Home / Tag Archives: luksoze

Tag Archives: luksoze

50 vjeçar po çmendet pas Adelinës

50 vjeçar po çmendet pas Adelinës

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, pas martesës me 50 vjeçarin milioner nga Maqedonia e Veriut, përcjell KosovaToday. Adelina ka ndarë me ndjekësit në Instagram, dhuratën …

Read More »

Super Luksoze Leonora Jakupit

Super Luksoze Leonora Jakupit

Ja çka gjendet në banesen e Leonora Jakupit. Thuhet se është më e bukura, më elegantja, më e veçanta, shkruan “Kosovarja”. Leonora Jakupit epitetet nuk i kanë munguar asnjëherë që kur është shfaqur në skenë, që kur bukuria dhe zëri i saj rrëmbej shumë zemra. Vitet kalojnë, ecin, nuk ndalen, …

Read More »

Vetura Porsche e këtij prizrenasi po habit të gjithë

Vetura Porsche e këtij prizrenasi po habit të gjithë

Kosovarët çdo ditë po e dëshmojnë se janë merakli të veturave të shtrenjta dhe luksoze. Nga Porsche e deri tek Lamborghini, rrugëve mund të shihni vetura me regjistrime të Kosovës. E sidomos në Prizren, ku veturat super luksoze janë me regjistrim të këtij qyteti. Një qytetar i këtij rajoni e …

Read More »

Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

Adelina zbulon gjithë trupin në plazh

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto ku …

Read More »

Motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

Motra e Adelinës, po duket super-femër në pushime

Adelina Tahiri është këngëtare shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo tani është një ndër këngëtaret më të përfolura, dhe kjo për shkak të jetës së saj luksoze, shkruan ORAinfo. Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto të …

Read More »

Ka rroba të shtrenjta e vetura luksoze, por ajo po i kërkon 100 mijë dollarë – ka përgjigje interesante për këtë kërkesë (Foto)

“GoFundMe” është platformë në të cilën njerëzit kryesisht tentojnë të mbledhin para për projekte të ndryshme apo shërimin e ndonjë personi në rast se është i prekur me ndonjë sëmundje të rëndë. Megjithatë, në mesin e tyre është edhe Margarita Tomovska, që ka filluar një fushatë me të cilën kërkon …

Read More »