Deklarata për Kralevën, lajmërohet Luljeta Aliu: Gjuani, këtu jam

Një deklaratë e opinionistes Luljeta Aliu e bërë në emisionin Pressing në T7 ka shkaktuar reagime…

Ganimete Musliu shpërthen kundër Luljeta Aliut: Zgërdhiju mjerane, dështake e frustruar dhe e neveritshme

Ish-deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu i ka reaguar ashpër opinionistes Luljeta Aliu për deklaratën që ajo…