Home / Tag Archives: majlinda

Tag Archives: majlinda

Majlinda publikon foto nga shtrati me Roanin, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

Majlinda Zeka u bë shumë e njohur në publik për një kohë të shkurtër, pas lidhjes me këngëtarin, Majk. Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan, përcjell ORAinfo. Ndonëse është një nënë tejet e përkushtuar, Majlinda është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ajo e Roani posa janë zgjuar nga gjumi, e ajo që merr gjithë vëmendjen është zingjiri që ajo ia ka blerë djalit të saj./ORAinfo/

Read More »

Me grim të lehtë e veshje plot stil, kështu nis ditën Majlinda

Lidhja me reperin e njohur, Majk, e bëri të njohur, Majlinda Zekën. Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda dhe Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo. Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Majlinda është edhe shumë aktive në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se ka dalë që në mëngjes, dhe me këtë pamje duket më e bukur se kurrë./ORAinfo/

Read More »

Majlinda del me veturën e saj, befason me mënyrën si është veshur

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai. Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, shkruan ORAinfo. Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet në veturë dhe po duket mjaftë bukur./ORAinfo/

Read More »

Frizerka e rregullon, Majlinda befason me veprimin e saj

Majlinda Zeka është emri që u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur Majk. Për disa javë në media ishte në qendër lidhja e tyre, dhe pas ndarjes u kuptua që Majlinda ishte shtatzënë, përcjell ORAinfo. Tani djali i tyre Roani rritet vetëm me nënën dhe takon kohë pas kohe babain e tij. Majlinda është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj E sot ajo ka shkuar të rregullohet të frizerka. E kënaqur me pamjen e saj, Majlinda ka ndarë me fansat e saj një foto pas ndryshimi të bërë. /ORAinfo/

Read More »

Majlinda veshi Roanin kaq me stil, por ky detaj ka marrë vëmendjen e të gjithëve

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai. Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo. Majlinda është shumë aktive në rrjete sociale dhe janë fotot e Roanit ato që e dominojnë profiling e saj në Instagram. Sot, ajo ka publikuar një foto të Roanit ku ndonëse e ka veshur atë me plot stil, poza e tij ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Majlinda spo i ndahet djalit, ja si luajnë bashkë

Ishte lidhja me reperin e njohur,Majk ajo që e bëri të njohur ,Majlinda Zekën. Nga lidhja e tyre e shkurtër ata kanë një djalë, Roanin, e cili tani rritet me prindërit e ndarë, përcjell ORAinfo. Ndonëse Majlinda është një nënë tejet e përkushtuar, nuk heziton të jetë edhe shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. E sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se po luajnë bashkë me djalin e saj, Roanin./ORAinfo/

Read More »

Me këmishë të kuqe e me minifund, Majlinda iu lë gojëhapur me pamjen sonte

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai. Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Majlinda është edhe shumë aktive në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e me këtë pamje I ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

Read More »

Me këmishtë të kuqe e me minifund, Majlinda iu lë gojëhapur me pamjen sonte

Majlinda Zeka u bë e njohur si e dashura e reperit të njohur, Majk dhe tani ëhstë po aq e njohur sa ai. Nga lidhja e tyre e shkurtër Majlinda hde Majk kanë një djalë që e kanë quajtur, Roan e i cili tani rritet pranë nënës, pëcjell ORAinfo Ndonëse është një nënë shumë e përkushtuar, Majlinda është edhe shumë aktive në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është bërë gati për të dalë e me këtë pamje I ka mahnitur të gjithë./ORAinfo/

Read More »

Majlinda s”ka të ndalur, e rrëmben medaljen e artë në Gjermani

Sukseset e sportit të xhudos kosovare nuk kanë të ndalur. Majlinda Kelmendi ka fituar medaljen e Artë në Grand Slamin që po mbahet në Dusseldorf të Gjermanisë. Me përvojën e saj prej një Kampioneje Olimpike, Kelmendi mposhti mongolen 17-vjeçare Sosorbaram Ikhagvasuren në finalen për kategorinë deri në 52 kilogramë. Në gjysmëfinale xhudistja nga Kosova hodhi për tokë italianen Odette Giuffrida e cila në fund fitoi medaljen e Bronztë.

Read More »