Pioli zbulon objektivat e Milanit për sezonin e ardhshëm

Pioli: Sezoni i ardhshëm do jetë tejet i rëndësishëm për Milanin. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli,…

U turpërua nga Chelsea – Guardiola deklarohet pas humbjes në finalen e Ligës së Kampionëve

Chelsea ka mposhtur Manchester Cityn në kuadër të finales së Ligës së Kampionëve, shkruan lajmi.net. Goli…

Lojtarët e Man Cityt festojnë pas kualifikimit historik

Guardiola në anën tjetër, është kualifikuar Manchester City është kualifikuar në finalen e Ligës së Kampionëve…

Ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin e ri

Me Haaland dhe Grealish, ky pritet të jetë formacioni i Man Cityt të Guardiolas në sezonin…