Ylli i Tottenhamit po largohet, PSG në garë për të

Lojtari i njohur duket se po largohet nga skuadra e Tottenhamit. Jo vetëm Erling Haaland e…

Chelsea dhe Juventus po e bëjnë shkëmbimin spektakolar

Shkëmbim spektakolar: Dybala te Chelsea, dy yjet e Bluve te Juventusi. Paulo Dybala i ka ditët…

Milan zyrtarisht nis bisedimet me yllin e Real Madridit

Milan fillon bisedimet me yllin e Real Madridit. Milan tashmë edhe zyrtarisht ka filluar bisedimet me…

Qëndroi dhjetëra orë i fshehur, zbulohet çmenduria e tifozit që hyri në fushë i zhveshur

Tifozët nuk lejohen Vijon zbardhja e ngjarjes së ndodhur ditën e djeshme në duelin mes Granadës…

Solskjaer jep detaje për të ardhmen e Cavanit

Solskjaer flet për të ardhmen e Cavanit. Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer ka folur…

E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United

Një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United. Është duke u…

Publikohen formacionet zyrtare Granada – Man Utd

Granada – Man Utd, formacionet zyrtare. Granada do të ndeshet me Manchester United në kuadër të…

Ky është mesazhi prapa festimit i Dybalas

Mesazhi prapa festimit të Dybalas. Sulmuesi Paulo Dybala dje ishte vendimtar në fitoren ndaj Napolit dhe…

“Bombë” në Itali: Hysaj në Milan, zbulohen detajet

Eksperti i merkatos, Alfredo Pedulla, sot ka publikuar lajmin se Elseid Hysaj dhe Milani janë shumë…

Haaland- Manchester United, mund të ndodh kjo

Haaland mund të refuzojë Manchester United. Erling Haaland ka shumë mundësi që mund të refuzojë skuadrën…

“Djajtë e Kuq” me përmbysje triumfojnë ndaj Brightonit

Manchester United me përmbysje triumfon ndaj Brightonit. Manchester United me shumë mund ia ka dal të…

Interi po ‘detyrohet’ t’i shet yjet, ky është çmimi i Lukakut

Interi thuhet se duhet të shesë yje gjatë verës, vendoset çmimi i Lukakut Interi thuhet se…