Juventus transferon yllin e Interit

Juventus goditje ‘prapa shpine’ Interit, transferon yllin e Neroazzurëve. Skuadra e Juventusit është duke përgatitur një…

Inzaghi flet për ndeshjen e parë te Interi dhe pritjet e sezonit

Simone Inzaghi priste një miqësore sfiduese kundër Luganos, tha se Interi gradualisht po fut në rrjedha…

Milani “hakmerret” ndaj Interit, po ja merr kwtw futbollist!

Për ditë me radhë në të gjitha gazetat sportive përmendet situata kontraktuale e Franck Kessie. Milani,…

Interi i shënon Romës

Interi e ka gjetur herë golin ën derbi ndaj Romës. Në minutën e 11, Marcelo Brozovic…

Inter s’ka të ndalur, do transferojë yllin e Napolit

Inter do transferojë yllin e Napolit. Arturo Vidal nuk ka arritur të bindë këtë sezon duke…

Transferi ‘bombë’ i Milanit nga Interi

Milan transferon yllin e Interit. Kush do ta mendonte një gjë të tillë! Milan po bëhet…

Shkëmbim spektakolar në mes Interit dhe Manchester United

Shkëmbim spektakolar: Brozovic në Old Trafford, ndërsa ylli i United te Interi. Inter dhe Manchester United…