Calhanoglun – Arsenal, lajm befasues nga Anglia

Arsenali është përfshirë në listën e klubeve që janë të interesuar për shërbimet e mesfushorit të…

Dy gjigandët e Premier Ligës pas yllit të Milanit

Man Utd dhe Arsenal në garë për Calhanoglun. Manchester United dhe Arsenal janë të interesuar të…

Përfundon ndeshja Arsenal- Crystal Palace, rezultat i befasishëm

Arsenali fiton ndaj Crystal Palace, shpreson për një vend në Evropë Arsenali ka marr një fitore…

Coutinho – Arsenal, ky është lajmi i fundit nga Anglia

Arsenal rikthen interesimin për Philippe Coutinhon Mesfushori i Barcelonës, Philippe Coutinho mund të largohet nga klubi…

Arsenal me rikthim triumfon ndaj Tottenhamit

Fiton Arsenal. Arsenal ka arkëtuar pikët e plota ndaj rivalit lokal, Tottenham. “Topçinjtë” ia dolën që…