Vendimi i fundit i Meghanit nxiti dyshimet se mund të jetë shtatzënë për herë të dytë

Siç dihet tashmë, Meghan Markle është në një betejë ligjore me britaniken Associated Newspapers Ltd (ANL),…

Meghan Markle kërkon shtyrjen e procesit gjyqësor ndaj gazetës britanike

Dukesha e Sussex kërkoi shtyrjen e fillimit të gjyqit në lidhje me padinë e saj kundër…

Meghan Markle po përdor bizhuteritë e Lady Diana-s, fotot zbulojnë gjithçka

Fansat e Meghan Markle po spekulojnë së fundmi se Dukesha e Sussex ka vendosur unazën 75…

Trump “sulmon” Meghan Markle: S’jam fans i saj, i uroj fat Harryt do të ketë shumë nevojë

Presidenti Donald Trump kritikoi Meghan Markle pasi ajo dhe Princi Harry regjistruan një video mesazh të…

SHBA, Meghan Markle në krah të Michelle Obama, në 100 vjetorin e votës së femrave

Vetëm pak muaj nga zgjedhjet presidenciale amerikane Meghan Markle flet gjatë një diskutimi për rëndësinë dhe…

Zbulohet fjalimi që Meghan Markle mbajti në ditën e dasmës së saj, por a është kjo vërtetë ajo që tha?

Princ Harry dhe Meghan Markle u martuan më 19 maj të vitit 2018 në kështjellën “Windsor”…

Tensionet e forta mes kunatave/ Zbulohet gjithçka, ja kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO)

“I gjithë Pallati Mbretëror në këmbë sa herë që Kate të kërcasë gishtat”. Ky lajm i…