Si dukej Megi Pojani dhe të tjerat pa operacione

Disa nga vajzat e shoëbizit i janë nënshtruar të paktën një herë ndërhyrjeve estetike, por shumë…

Moderatorja e njohur preket nga Covid-19

Megi Pojani është infektuar me COVID-19. Lajmi është bërë i ditur nga vetë moderatorja, pasi këtë…