Home / Tag Archives: menjehere

Tag Archives: menjehere

Kjo nuk pritej, menjëherë pas pushimeve, Meda jep lajmin e madh

Meda është ndër këngëtarët me të dashur për publikun.Këtë e dëshmon edhe fakti se sa shumë është i ftuar në dasmë, që do të thotë është i përzgjedhuri i tyre për ditën më të rëndësishme të jetës, shkruan ORAinfo.Meda është i martuar me Lulën dhe ka fëmijë, të cilët janë një familje shumë e bukur dhe e lumtur.Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.Pak ditë më parë ai ishte në pushime me familje, e duket se nga atje ka marrë energji të mjaftueshme për të vazhduar tutje me projektet të reja.Përmes një InstaStory ai ka dhënë lajmin e madh për fansat e tij, shkruan ORAinfo.Së shpejti do të vijë edhe projekti i tij më i ri.E se kur saktësisht, mbetët të shihen në ditët në vazhdim./ORAinfo/

Read More »

Kujdes nga ky person, nëse e takoni njoftoni menjëherë policinë

Policia e Kosovës e ka shpallur në kërkim të dyshuarin nga Tërbovci i Lipjanit, Emrush Gashi, i cili dyshohet se e privoi nga jeta vëllain e tij Mali Gashin 54-vjeç, javën e kaluar.Emrushi që nga kryerja e krimit është në arrati ndërsa autoritetet e rendit sot e kanë publikuar fotografinë e tij.“Referuar rastit të privimit nga jeta që ka ndodhur në fshatin Tërbovc– KK Lipjan, më datë 14.07.2018, ku një person (mashkull) M.G 54 vjeç, është eleminuar nga arma e zjarrit, Drejtoria Rajonale e Policisë – Prishtinë me urdhëresë të Prokurorisë së shtetit, shpallë në kërkim personin e dyshuar: Emrush (Bajram) Gashin.Të gjithë ata që kanë informacione lidhur me vendndodhjen apo çfarëdo informacioni tjetër që lidhet me rastin ta njoftojnë policinë në numrat 192 si dhe 044-506- 091.

Read More »