10 Times Leo DiCaprio Was Savage AF and We Loved It

Leo us a real superstar, there’s no denying that. He’s a talented and unique person that…

Kuzhinieri i famshëm Nusret tregon aftësitë edhe në futboll, feston golin në stilin e tij

“Salt Bae”, emri i vërtetë i të cilit është Nusret Gökçe, është parë duke treguar aftësitë…

Në këtë vend madhështor, Tuna po i shijon pushimet

Tuna po i shijon pushimet në këtë vend madhështor. Tuna po i shijon në maksimum pushimet…

Pas ndarjes nga Patrisi, Tuna merr vendimin e papritur

Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha kanë qenë në qendër të vëmendjes mediatike javët e fundit. Në…

Pas 9 vjetësh Ibrahim Tatlises rikthehet në ekran

Ibrahim Tatlises rikthehet pas 9 vjetësh në ekran, kjo është kënga që e këndoi. Këngëtari turk…

Trump i thotë jo vendimit për debat virtual me Biden

Komisioni për Debatet Presidenciale në Shtetet e Bashkuara ka njoftuar se debati i dytë presidencial mes…

Joe Biden: S’ka debat, nëse Donald Trump është ende i infektuar

Kandidati demokrat për president të SHBA-ve Joe Biden ka thënë se debati i dytë presidencial nuk…

Mjeku i presidentit amerikan, Conley: Trump gëzon shëndet të mirë pas rikthimit në Shtëpinë e Bardhë

Mjeku i presidentit të SHBA-së, Donald Trump, Sean Conley dha informacione të reja sot për gjendjen…

Vdes DJ i famshëm

Eric Morillo ka vdekur në moshën 49 vjeçare. Erick Morillo, DJ i njohur ndërkombëtarisht me këngën…

Gjendet i vdekur DJ i famshëm

Eric Morillo ka vdekur në moshën 49 vjeçare. Erick Morillo, DJ i njohur ndërkombëtarisht me këngën…

“Mos u frikëso, mama!”: Gruaja gjen veten ‘duke notuar me peshkaqenin’ – pamjet e momentit të frikshëm

Një udhëtim me varkë i një gruaje nga Miami në Bahamas mori një kthesë të frikshme…

Serbi që shëtiti botën dhe lumturinë e gjeti në Shqipëri

Kishte udhëtuar nëpër botë vite me radhë, Miami, Ekuador, Sri Lanka, e shumë vende të tjera.…