Home / Tag Archives: milione

Tag Archives: milione

Messi e do yllin e madh te Barcelona

Messi e do yllin e madh te Barcelona

Messi e do me çdo kusht Neymarin te Barça. Jo se situata mes tyre ka qenë ndonjëherë e qetë, por Neymar dhe dëshira e tij për t’u rikthyer në Spanjë, ka ndezur një luftë shumë të ashpër mes Realit të Madridit dhe Barcelonës. Ndonëse të gjitha gjasat e biseduara dhe …

Read More »

Marrëveshja, ylli i Ajaxit zbarkon në Francë

Marrëveshja, ylli i Ajaxit zbarkon në Francë

Ylli i Ajaxit është transfruar në Francë. Kasper Dolberg do të jetë një futbollist i Nice në sezonin e ri. Lajmi vjen nga “L’Equipe”, që zbulon se mes sulmuesit të Ajaxit dhe klubit francez është arritur akordi dhe në ditët e ardhshme do të bëhet edhe zyrtarizimi. 21-vjeçari pritet të …

Read More »

Foshnja lind 11 javë pas binjakes

Foshnja lind 11 javë pas binjakes

Një nënë, e cila ka mitër të rrallë, ka përjetuar mrekullinë që i ndodh shumë pak femrave në këtë botë. Ajo lindi foshnjën rreth 11 javë pas binjakes së saj. Nëna quhet Liliya Konovalova, 29 vjeçe dhe është nga Kazakistani. Ajo solli në jetë vajzën Liya në maj, kur ishte …

Read More »

Correa i gatshëm për Milanin

Correa i gatshëm për Milanin

Rodrigo Moreno është ende duke stërvitur me Valencian, pavarësisht një marrëveshjeje të arritur mes Atletico Madrid dhe klubit Andaluzian që sulmuesi të bashkohet me ekipin e Diego Simeone për rreth 60 milionë euro. Bisedimet janë të lidhura ngushtë me bisedimet midis Milan dhe Colchoneros për transferimin e Angel Correa, me …

Read More »

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen

Me linjat e saj ajo ka marrë gjithëherë vëmendjen. Këngëtarja shqiptare Enca, ka postuar në Instagram foto në bikine duke theksuar linjat e saj. Enca ka shkruar “Nëse nuk më jep orgazëm, atëherë nuk mund të shkojmë në shtrat bashkë”. Por përveç fjalëve shumë erotike në mbishkrimin e postimit, edhe …

Read More »

Numri i Lukakus te Interi

Numri i Lukakus te Interi

Romelu Lukaku ka kompletuar transferimin tek gjiganti italian Inter. Klubi zikaltër pas shumë përpjekjeve më në fund e ka bërë të vetin sulmuesin belg. Inter ka pranuar të paguajë rreth 80 milionë euro te Manchester United për transferimin e Lukakus. 26-vjeçari është prezantuar te Interi dhe tanimë ka zgjedhur edhe …

Read More »

Mësohet gjendja e Messit

Mësohet gjendja e Messit

Duket se Messi e ka tejkaluar lëndimin e pësuar. Ylli dhe kapiteni i Barcelonës, Lionel Messi, e filloi procesin rikuperues nga lëndimi i pulpës së këmbës, në mënyrë që të jetë në dispozicion për ndeshjen hapëse të La Ligës, më 16 gusht. Barcelona e postoi një video në faqen zyrtare …

Read More »