Aksidenti fatal me 4 të vdekur tek Rruga e Kombit, zbulohet si është gjendja e 3 vjeçares së plagosur

Një aksident fatal u shënua mbrëmjen e djeshme në Rrugën e Kombit, në aksin Milot-Rrëshen afër…

Përgjaket Rruga e Kombit/ Familja shqiptare shuhet nga aksidenti, burrë e grua dhe 2 fëmijët ndërrojnë jetë

Katër persona të një familjeje nga Kosova dyshohet se kanë mbetur të vdekur në një aksident…