Morena nuk e ka mbaruar festën, ‘ngacmon’ fansat me foto pranë pishinës

Ajo ka ngacmuar fansat Morena shfaqet tërheqëse në fotografinë e fundit. Morena Taraku është një ndër…

Morenës i ka dalë vera, befason me veshjen në pamjen e fundit

Morena Taraku vazhdon të jetë një emër tejet i lakuar nga mediat rozë. Ajo është shumë…

Morena Taraku debuton me stil të ri flokësh, por fokusi është në pjesën e pasme të fizikut të saj

Këngëtarja dhe njëherësh modelja, Morena Taraku, njihet në përgjithësi për stilin ekstravagant. Ajo në rrjete social…

Çmenduri, Morena Taraku i blen këto atlete rreth 35 mijë euro!

Morena Taraku tregon se ka blerë atlete me çmim rreth 35 mijë euro Këngëtarja shqiptare, Morena…

As pas shumë raportimeve të shqiptarëve, Vuçiqit nuk i fshihet postimi

Vuçiqit nuk i fshihet postimi edhe pas shumë raportimeve të shqiptarëve. President serb, Aleksander Vuçiq, në…

Morena publikon pamje ‘përvëluese’ nga palestra

Morena Taraku publikon fotografi nga ushtrimet e mëngjesit, ndërsa thekson të pasmet atraktive Këngëtarja dhe modelja…

Për 8 Mars, Morena Taraku vjen me postim prekës

Morena Taraku bën postimin prekës për nënën që nuk jeton prej vitesh. Me rastin Ditës Ndërkombëtare…

Morena e “shkrin” borën, shikoni zhytjen e saj në -18 gradë Celsius

Bukuroshja dhe këngëtarja Morena Taraku është parë tepër provokative në një video që ka postuar në…

Pas një kohe Morena Taraku shfaqet me look të ri, befason me pamjen

Morena Taraku është treguar gjithmonë e guximshme përsa i përket ndryshimeve në look-un e saj. Ajo…

Morena Taraku publikon pamje nga spitali, kjo është gjendja e saj

Morena Taraku tregon se është duke marrë trajtim mjekësor në spital. Këngëtarja dhe aktorja e njohur…

Morena Taraku dhe Fero zbulojnë datën e saktë të lansimit të këngës së re

Fero dhe Morena Taraku zbulojnë datën e saktë të lansimit të këngës së re. Këngëtarja shqiptare,…

Fero e Morena konfirmojnë bashkëpunimin

Morena e Fero konfirmojnë bashkëpunimin. Para disa javësh Privé paralajmëroi një bashkëpunimin mes Morena Taraku dhe…