.
Monday , July 15 2019
Home / Tag Archives: mustafa

Tag Archives: mustafa

Isa Mustafa thërret sot në takim deputetët e LDK-së

Kreu i LDK-së, Isa Mustafa do të mbledh sot deputetët e partisë së tij në një takim, por nuk bëhet e ditur tema e diskutimit. Isa Mustafa do të zhvillojë sot një takim me deputetët nga radhët e kësaj partie. Takimi zhvillohet në selinë e Lidhjes Demokratike të Kosovës dhe …

Read More »

Isa Mustafa paralajmëron nisjen e mocionit për rrëzimin e Qeverisë

Isa Mustafa paralajmëron takime me Kurtin e Ahmetin për rrëzimin e Qeverisë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, përmes rrjetit social Facebook, ka paralajmëruar se gjatë kësaj jave do të takohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurtin, për të koordinim të mëtutjeshëm për rrëzimin e qeverisë. “Gjatë …

Read More »