Home / Tag Archives: mustafa

Tag Archives: mustafa

Tregon çka ndodhi në takimin me Limajn e Ahmetin

Tregon çka ndodhi në takimin me Limajn e Ahmetin

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, ka folur për takimet e ndara me kryetarin e Nismës Socialdemokrate, Fatmir Limaj dhe kryetarin e PSD-së, Shpend Ahmetin. Mustafa takimet e zhvilluara sot i ka cilësuar të dobishme për të vlerësuar momentet që po kalon Kosova. Ai, në një postim në …

Read More »

Mahnit me pamjen e fundit

Mahnit me pamjen e fundit

Motrat Mustafa vazhdojnë të jenë këngëtare shumë të dashura për publikun. Këngët e tyre janë shumë të pëlqyera, shkruan KosovaToday. Ato janë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Sot Sahidja ka publikuar një foto në të cilën po duket si ҫikë e re./KosovaToday/

Read More »

Mustafa i thirri në takim krerët e partive

Mustafa i thirri në takim krerët e partive

Flet sekretari i LDK-së, tregon pse Mustafa i thirri në takim krerët e partive. Isa Mustafa, lideri i LDK-së, ka ftuar në takime të ndara sot gjatë ditës kreun e AAK-së, Ramush Haradinaj, kreun e Nismës, Fatmir Limaj, si dhe atë të PSD-së, Shpend Ahmeti. Të gjithë këta Mustafa do …

Read More »

Isa Mustafa takon Shpend Ahmetin

Auto Draft

Vendimet për koalicione parazgjedhore – Isa Mustafa takon Shpend Ahmetin. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, është takuar me kreun e Partisë Socialdemokrate, Shpend Ahmetin. Burime të Gazetës Express thonë se takimi mes krerëve të dy partive opozitare ka filluar në ora 10:00 në njërin nga Hotelet e …

Read More »

Takohen për herë të parë pas rënies së qeverisë

Takohen për herë të parë pas rënies së qeverisë

Takimi i parë Mustafa – Kurti pas rënies së qeverisë, a do të merren vesh për koalicion parazgjedhor? Në kohën kur po flitet për shpërndarje të Kuvendit e zgjedhje të jashtëzakonshme, LDK dhe Vetëvendosje, janë duke dhënë edhe shenjat e para për një bashkëpunim parazgjedhor. Sot në takim janë parë …

Read More »

Ky është qëndrimi i Isa Mustafës Për Taksën

Ky është qëndrimi i Isa Mustafës Për Taksën

Isa Mustafa ka treguar qëndrimin e tij për taksën ndaj Serbisë. Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa i ftuar ka thënë se taksa nuk duhet të hiqet edhe pse nuk i ka bërë asnjë të mirë Kosovës. Sipas Mustafës Serbia nuk meriton me heqë taksën derisa të zbutet. …

Read More »