Protestojnë në Graqanicë prindërit e personave që rrahën djalin e Rashiqit

Prindërit e personave që rrahën djalin e Rashiqit protestojnë në Graqanicë. Prindërit e nxënësve të shkollave…

Rakiqit që tha se me Albin Kurtin e organizoi rrahjen e djalit të tij, i kundërpërgjigjet Rashiq

Rashiq ia kthen Rakiqit që tha se me Albin Kurtin e organizoi rrahjen e djalit të…

Rashiq flet pas rrahjes së djalit, tregon a do të largohet nga politika

Dje dhjetëra persona kanë sulmuar fizikisht djalin e Nenad Rashiq. Kryetari i Partisë Progresiste serbe në…

Rashiq flet për gjendjen shëndetësore të djalit: Do ta dërgoj te dentisti për ta parë nëse mund të sanohet diçka

Politikani serb, Nenad Rashiq ka folur për gjendjen shëndetësore të djalit të tij, pasi ky i…

Nisin hetimet për sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq

Prokuroria fillon hetimet rreth sulmit të djalit të Nenad Rashiqit. Nikolla, djali i politikanit serb në…

Policia jep detaje të reja për rrahjen e djalit të Nenad Rashiqit

Djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, është rrahur dje nga rreth 30 persona, teksa…

Nënkryetari i Listës Serbe dënon sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq

Jevtiq nga Lista Serbe dënon sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq. Nënkryetari i Listës Serbe Dalibor…

Haradinaj-Stublla: Fëmijët e politikanëve s’mund ta bartin mbi supe luftën politike të prindërve

Ministrja në detyrë e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, Meliza Haradinaj-Stublla ka dënuar sulmin ndaj djalit…

Trajokviq-Vuçiqit pas sulmit ndaj djalit të Rashiqit: Me këto metoda po i arrijnë fitoret Lista juaj Serbe

Trajkoviq e ka dënuar sulmin ndaj djalit të politikanit serb Nenad Rashiq. Kandidatja për deputete në…

Hoxhaj reagon pas sulmit ndaj djalit të Rashiqit, kërkon që policia ta hetojë rastin dhe t’i arrestojë përgjegjësit

Kryetari në detyrë i PDK-së, Enver Hoxhaj, ka reaguar pas sulmit që iu bë djalit të…

Osmani reagon pas sulmit ndaj djalit të Rashiq, bën thirrje që të hetohet rasti i djegies së veturës së Bajqinovcit

Vjosa Osmani e ka dënuar sulmin ndaj djalit të Nenad Rashiq. U.d. Presidentja Vjosa Osmani ka…

Prokuroria: Djali i Rashiq pësoi lëndime të rënda trupore

Sot dhjetëra persona kanë sulmuar fizikisht djalin e Nenad Rashiq. Prokuroria Themelore në Prishtinë, u ka…