Sa e çuditshme: Kjo është sozia e Nora Istrefit

Blogeria e re nga Mitrovica Ermira Ferati, e lindur dhe rritur në Gjermani, ka një karrierë…

Publikohet foto e Norës bionde, nuk njihet

Kur Nora Istrefi ishte bjonde dhe dukej shumë ndryshe. Të gjithë e njohin Nora Istrefin, këngëtaren…

Robert Berisha sot feston ditëlindjen, ja sa vjet i bën

Këngëtari sot feston ditëlindjen. Robert Berisha mbush 43 vite. Ai ka lindur me 28 janar në…

Dy javë pas vdekjes së nënës, Roberti ju bën me lot me këtë postim

Robert Berisha me dedikim prekës, dy javë pasi nëna e tij ndërroi jetë Para dy javësh,…

Roberti e pyet Norën direkt: A je pishman që jemi ndarë?

Robert Berisha e pyet troç Nora Istrefin: A je pishman që jemi ndarë? Për te festuar…

Kush është mashkulli që po e shoqëron Nora Istrefin jashtë vendit?!

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik. Para disa…

Fejesa e fshehtë e Irkenc Hykës, si i dha fund beqarisë muzikanti që i këndon vuajtjes në dashuri

Irkenc Hyka është një nga talentet e tregut të muzikës, që duket se në këto vite…