Lamtumirë Milan, Leao befason me klubin e ri

Marseille dëshiron huazimin e Leaos Klbui francez, Olympique Marseille po kërkon huazimin e sulmuesit të Milan,…

Strategjia e Maldinit tregohet efektive dhe jep frytet e para, ky lojtar po i bashkohet Milanit

Janë tetë ndeshje deri në fund të sezonit, por Milani padyshim që fillon të mendojë edhe…