Punonin në zonën turistike të qytetit/ Shqiptarët ‘mbushin’ Venezian me kokainë, 13 të arrestuar

Autoritetet e Antimafies dhe të Antidrogës italiane kanë finalizuar me sukses operacionin e koduar “Fontego”. Si…