OFL iu kërkon deklarimin e pasurisë dy të dënuarve në Fushë Krujë dhe Durrës

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur në Fushë Krujë dhe Durrës ku i ka nisur formularin…

“Nga një pikë e zezë, Shqipëria u kthye në Lazarat”! Lleshaj i përgjigjet deputetit: Ja shifrat për 2020-ën

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, është thirrur në një interpelancë urgjente nga disa deputetë të opozitës…

Nga vrasjet tek trafiku i drogës, kush janë 8 “shënjestrat” e radhës nga OFL, mes tyre një femër (Emrat)

Operacioni “Forca e Ligjit”, është ndalur ditën e sotme në qytetin e Fierit, Vlorës, Elbasanit dhe…

Vrasje, rrëmbim e pengmarrje, OFL “ultimatum” tre të dënuarve nga Vlora

Operacioni Forca e Ligjit iu është drejtuar tre të dënuarve nga Vlora, duke iu kërkuar të…