15 mijë të infektuar brenda dite, Merkel kërkon mbylljen e vendit!

Rekord infeksionesh me koronavirus në Gjermani, Merkel kërkon mbylljen e vendit. Gjermania ka regjistruar rreth 15…

Engji bëhet ‘nuse’, shfaqet e mbushur e tëra me ‘dukat’

Engjëllusha Salihu vazhdon të jetë shumë e njohur dhe e dashur për publikun. Ajo fillimisht u…

Të dashuruar kokë e këmbë, Fjolla publikon pamje të re në krahët e bashkëshortit

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më atraktive të skenës sonë. Ajo është e pranishme me…

Ky veprim i thjeshtë mund të shpëtojë mijëra jetë nga koronavirusi

Vetëm ky veprim i thjeshtë që duhet ta bëjmë të gjithë, mund të shpëtojë mijëra jetë…

Protesta në Itali kundër masave të reja anti-Covid

Protesta të dhunshme në qytetet e Italisë kundër masave të reja anti-Covid. Vala e dytë e…

Mblidhet e gjithë familja e Edona Llalloshit, ja çka po festojnë

Edona Llalloshi është një këngëtare tejet e dashur për publikun kosovar. Ajo ka tash e disa…

Reja ia zgjedh fustanin më të bukur, Shyhretja shfaqet si asnjëherë më parë

Shyhrete Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun. Ajo me zërin e…

Shpërthim i fuqishëm në Turqi, dyshohet për një sulm terrorist

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në Turqi. Sipas asaj që kanë raportuar mediat e…

Martohet vajza e Ramadan Krasniqit, publikon pamjet e para me vello e duvak

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit. Ajo u bë e njohur fal…

Afërdita dhe vajza e saj rregullohen si nuse, kaq bukur po duken nënë e bijë

Afërdita Demaku është një emër shumë i njohur për publikun kosovar. Ajo është një këngëtare shumë…

Ryva Kajtazi bëhet sërish nuse, kaq bukur po duket me këtë veshje tradicionale

Ryva Kajtazi është një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. E nisi fillimisht karrierën si aktore…

Kush ia mbushi Luanës, duar me ‘dukat’

Luana Vjollca është këngëtarja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun. Krahas profesioneve të saj, ajo…