Detaje tronditëse nga Velipoja: Emigranti hyri me adoleshenten në det, e la të mbytur dhe doli në breg

Zbulohen detaje tronditëse nga ngjarja në Velipojë. Rreth orës 14:00 të 19 gushtit Indrit Bajraktari së…