VIDEO/ Grekët shpallin “non grata” Pompeon, i vihet flaka flamurit amerikan, protestuesit përleshen me policinë

Në Athinë e Selanik janë zhvilluar sot protesta të cilat kanë shënuar incidente dhe përplasje me…