“Grekët duan të marrin zonën ekskluzive, atje ku del nafta”- Gjuzi tregon prapaskenat e emërimit të Xhaçkës, si Ministre e Jashtme. Ç’ka ndërmend të bëjë Rama

Kreu i Partisë Konservatore, Kujtim Gjuzi ka zgjedhur të abstenojë në votimin e dekretit të Presidentit…

Përzgjedhja e kandidatëve të PD, Bardhi i përgjigjet Ramës: Procesi ynë model për rajonin, të tutë do i zgjedhë Niçja nga burgu

Partia Demokratike i përgjigjet kryeministrit Edi Rama pas deklaratave për procesin e zgjedhjes së kandidatëve për…

Deputeti Kujtim Gjuzi fton në takim Jozefina Topallin: Mos të ngelemi miq vetëm në Facebook

Kryetari i Partisë Konservatore, deputet i Kuvendit, Kujtim Gjuzi ka shprehur dëshirën për një takim me…

Plani djallëzor i Britanisë për emigrantët

Sekretari Britanik i shtetit, duket se po thur plane të çuditshme dhe çnjerëzore për emigrantët që…