Home / Tag Archives: percjell

Tag Archives: percjell

Nusja e Granit Xhakës e përcjell ndeshjen e burrit të saj nga ky vend, do të befasoheni çka bën

Zvicra dhe Brazili janë duke zhvilluar ndeshjen e tyre të parë në Botërorin 2018. E në ekipin e Zvicrës sonte ka shumë shqiptarë, ndër ta edhe Granit Xhaka. Xhaka po merr përkrahjen më të këndshme pikëirisht nga e fejuara et ij, Leonita, shkruan Indeksonline. Leonita ka publikuar disa fotografi teksa po përcjell ndeshjen dhe në fokus ka sigurisht më të dashurin e saj, Granitin, që sonte bashkë me gjithë djemtë e tjerë po bëjnë krenarë gjithë shqiptarët.

Read More »

Nusja e Granit Xhakës e përcjell ndeshjen e burrit të saj nga ky vend, do të befasoheni çka bën

Zvicra dhe Brazili janë duke zhvilluar ndeshjen e tyre të parë në Botërorin 2018. E në ekipin e Zvicrës sonte ka shumë shqiptarë, ndër ta edhe Granit Xhaka. Xhaka po merr përkrahjen më të këndshme pikëirisht nga e fejuara et ij, Leonita, shkruan Indeksonline. Leonita ka publikuar disa fotografi teksa po përcjell ndeshjen dhe në fokus ka sigurisht më të dashurin e saj, Granitin, që sonte bashkë me gjithë djemtë e tjerë po bëjnë krenarë gjithë shqiptarët.

Read More »

Ombrella që ju përcjell në çdo hap

Një kompani e vogël japoneze zbuloi një prototip çadre me dron që përcjell përdoruesin për të ecur në hije. Ashai Power Service shpreson të fillojë shitjen e pajisjeve të reja vitin e ardhshëm. Në objektivin e parë do të jetë për të punuar në hapësirat private mbyllura të tilla si kurset e golfit për shkak të rrezikut të rënies dhe për shkak të rregullave të komplikuara për përdorimin e dronëve. Me diametër prej 1.5 metra, ombrella-dron peshon pesë kilogram dhe tani për tani mund të fluturojë në mënyrë autonome për pesë minuta me një mbushje të baterisë. Kompania shpreson të jetë në gjendje të rrisë kohën e fluturimit për 20 minuta, kështu që do të lehtësojë motorin. Sistemi i monitorimit bazohet në kamera. The post Ombrella që ju përcjell në çdo hap appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Shyhretja përcjell mbesën për semimaturë

Tashmë kur vala e maturantëve ka kaluar, radha është e semimaturantëve. Kësaj radhe është mbesa e këngëtares Shyhrete Behlulit ajo e cila feston semimaturën. Duke e uruar atë Shyhretja ka publikuar një fotografi bashkë me mbesën Elirën dhe vajzën Njomzën, ku ka zbuluar edhe se si po ajo sot. E veshur në një fustan bojë qielli, me një grim të lehtë Elira po shkëlqen sot. The post Shyhretja përcjell mbesën për semimaturë appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Super sekretet e Roza Latit, nuk dëgjon mirë nga veshët dhe 9 detaje të tjera

Ajo është gjithmonë e drejtpërdrejtë dhe nuk ka as kompleksin më të vogël të thotë të vërtetën edhe nëse bëhet fjalë për çështje delikate. Këtu hyn edhe fakti që ajo ka kryer disa ndërhyrje në trupin e saj dhe nuk është munduar aspak t’i fshehë, përkundrazi. Roza Lati është një nga moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë dhe së fundmi e kemi parë nën drejtimin e emisionit të saj “Why Not” në Ora News ku fton shumë këngëtarë, politikanë, moderatorë, gazetarë e shumë emra të njohur publikë. Për Revistawho, ajo ka treguar 10 gjëra që akoma nuk dimë për të… 1-Jam indiferente ndaj lajmeve dhe thashethemeve. 2-Kur bie rehat me një çantë, varëse apo diçka të ngjashme, e përdor çdo ditë derisa prishet. 3-Energjia ime nuk shteron as kur fle. Lëviz shumë në gjumë, aq sa zgjohem “skiç”. 4-Jam e fiksuar pas shëndetit tim. Jam shumë meraklie dhe nuk ha çdo ushqim. 5-Nuk dëgjoj mirë nga veshët, si pasojë e dëgjimit me volum të lartë të muzikës hip-hop prej 10 vitesh. 6-Mbaj gjithmonë një unazë ..

Read More »

Shyhretja dhe Engji e kallin atmosferën, ja si reagon publiku

Shyhretja dhe Engji e kallin atmosferën, ja si reagon publiku

Engji e Shyhretja po e ndezin atmosferën sa herë që shkojnë bashkë për të performuar. Janë bërë një dyshe shumë e pëlqyer dhe mjaft e kërkuar në familjet shqiptare, përcjell ORAvip. Ato së bashku po ashtu po përfitojnë shuma të mëdha nga muzika. Një video e publikuar tregon atmosferën që …

Read More »