Tag: percjell | Kosova Today News
Home / Tag Archives: percjell

Tag Archives: percjell

Milan e dridh Spanjën..! Po ia rrëmben yllin e madh Realit

Milan e dridh Spanjën..! Po ia rrëmben yllin e madh Realit

Rasti i Dani Ceballos është i çuditshëm. I rrëmbyer nga ekipi i  Barcelonës nga Real Madridi verën e kaluar,por që tani mesfushori 21-vjeçar as që duket të jetë në planet e  Zinedine Zidane, përcjell ORAinfo. Mes trajnerit dhe Ceballos, duket se  ka mosmarrëveshje, andal një largimi i tij nga  Santiago …

Read More »

Real Madrid – Sterling, lajm ‘bombë’ nga Anglia

Real Madrid – Sterling, lajm ‘bombë’ nga Anglia

Raheem Sterling ende nuk e ka nënshkruar kontratën e re te Manchester City. Anësori anglez që po shkëlqen te skuadra nga qyteti iManchesterit, ende nuk e ka vënë lapsin në letër, për ta nënshkruar marrëveshjen e re. Ky veprim i Sterlingut, është duke e shqetësuar tej mase Manchester Cityn, pasi …

Read More »

Oki i plotë, a e keni parë djalin e tij?!

Oki i plotë, a e keni parë djalin e tij?!

Fatmir Spahiu është prej humoristëve më të kërkuar nga publiku kosovar. Roli i tij i Orhanit te seriali ‘Kafeneja Jonë’ u bë më i popullarizuari në publik dhe me këtë rol e mban mend publiku, përcjell ORAinfo.Oki i plotë, a e keni parë djalin e tij?! Fatmiri shpesh u komentua …

Read More »
Shfaqen ne !