Ministri kosovar infektohet me koronavirus: Jam vetëizoluar, do vazhdoj punën nga shtëpia

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit të Kosovës, Blerim Kuçi është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka…

Infektohet me koronavirus ministri Blerim Kuçi

Ministri i Ekonomisë dhe Ambientit, Blerim Kuçi është infektuar me virusin COVID-19. Ai tha se ishte…

Infektohet me koronavirus ish-deputeti i PDK-së

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Andin Hoti, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19.…

Infektohet me Koronavirus deputeti i PDK-së, kjo është gjendja shëndetësore e tij

Deputeti i PDK-së del pozitiv me koronavirus. Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës Andin Hoti, ka…