Home / Tag Archives: presidenti

Tag Archives: presidenti

Presidenti Thaҫi ka një kundërpërgjigje për Isa Mustafën

Hashim Thaҫi, President i Kosovës i ka bërë Isa Mustafës një kundërpërgjigje. Mustafa tha se sulmet ndërmjet Thaçit dhe ish Presidentit të Shqipërisë, Sali Berisha, nuk nxjerrin një të vërtetë, të cilat ai i konsideroi të dëmshme. Duke iu përgjigjur Mustafës, Thaçi ka thënë se asnjë e keqe nuk i …

Read More »

A do të pensionohet Casillas, tregon Presidenti i Portos

Duket se për portierin spanjoll, Iker Casillas tashmë ka ardhur fundi i karrierës. Ai do të detyrohet të largohet nga futbolli, pas sulmit në zemër që ka pësuar. Pak ditë më parë, legjenda spanjolle shokoi të gjithë me sulmin në zemër të pësuar në stërvitje te Porto, por për fatin …

Read More »