Home / Tag Archives: prezanton

Tag Archives: prezanton

Kida prezanton një fotosesion të ri (Foto)

Këngëtarja Kida ka realizuar një fotosesion të ri Kida po vazhdon të jetë aktive derisa ende nuk ka vendosur se cili label ti bashkohet për të menaxhuar. Por, kjo nuk duket të jetë problem për këngëtaren pasi që ajo është parë shumë e angazhuar me koncerte brenda vendit ashtu edhe …

Read More »

Learta na prezanton me fustanin më të bukur që ka, kaq madhështor është ai

Learta Jakupi u bë e njohur për një kohë shumë të shkurtër në publik si reja e këngëtares, Shyhrete Behlulit. Ajo po përfolet shumë në media e në publik e kjo falë paraqitjeve të saj, përcjell ORAinfo. Learta tani ka hapur një dyqan të vetin që e ka quajtur, Mia Matin dhe që përmban veshje elegante për femra. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet një fustan madhështor e që duket se është më i bukuri nga dyqani i Leartës./ORAinfo/

Read More »

Mimoza na prezanton me vajzën, kaq shumë është rritur ajo

Çifti Shkumbin Kryeziu dhe Mimoza Mustafa, për një kohë shumë të gjatë ishin pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare. Ata tani janë më pak aktivë me këngë të reja, mirëpo, kohë pas kohe janë të pranishëm në emisione të ndryshme. Që të dy janë shumë të përkushtuar në familjen e tyre, e kjo gjë vërehet në fotot që i postojnë. E së fundi, Mimoza ka postuar një foto të vajzës së saj, ku duket se ajo është rritur shumë dhe është bërë sumë e bukur./ORAinfo/

Read More »

Ronaldo na prezanton me ‘bishën’ e tij

Ronaldo vazhdon ta ‘trash’ luksin e tij. Cristiano Ronaldo është i pasionuar pas koleksionimit të makinave të shtrenjta, dhe një të tillë së fundi e ka prezantuar para ndjekësve të tij në Instagram. Bëhet fjalë për Rolls Royce Cullian, për të cilën shumë media shkruajnë se e kishte blerë sa ishte te Real Madrid, por që vetëm tani Ronaldo ka vendosur ta ndajë me të tjerët. “Puna është bërë”, ka shkruar Ronaldo derisa ka prezantuar Rolls Royce Cullian, përcjell lajmi. Kjo bukuri vlen rreth 400 mijë euro, dhe investimi në të nuk paraqet problem për Ronaldon që fiton rreth 30 milionë euro në vit te Juventus. Cullinan është 5,3 metra e gjatë dhe peshon 2660 kilogramë, ndërsa ka 563 kuaj fuqi.

Read More »

U nda pas 16 vitesh martesë, Arbana prezanton të dashurin e ri

Moderatorja Arbana Osmani, ka qenë e përfolur shumë për jetën e saj private. Prej një jave u zbulua se Arbana Osmani po përjeton një histori të re dashurie me regjisorin e emisionit “Dua të të bëj të lumtur”, Eduart Grishajn. Pavarësisht se gjatë gjithë kësaj kohe moderatorja ka qëndruar në heshtje për të bërë ndonjë reagim, Arbana duket se po e shijon romancën. Mikesha e saj më e ngushtë, Xhemi Shehu, publikoi një foto të Arbanës e cila buzëqesh teksa shikon celularin. Në mesazhi i shkruar në foto “Bëj atë që do”, na bën të kuptojmë se pikërisht moderatorja është në këtë fazë, që ka vendosur të ndjekë zemrën e saj dhe lumturinë e rrezaton përmes buzëqeshjes. Eduarti punon krah Arbanës dhe njohja me moderatoren dyshohet të ketë nisur nga ambientet e televizionit ku janë të punësuar. Pas rreth 16 vitesh martesë, moderatorja Arbana Osmani i dha fund martesës me Ardit Keron dhe tashmë jeton me djalin e saj Jon. Arbana ka nisur një kapitull të ri në jetën e saj, megjithëse nuk e dim..

Read More »

Armina Mevlani prezanton shpirtin binjak

Armina Mevlani prezanton shpirtin binjak

Ato janë shoqe prej 25 vitesh.  Janë njohur me njëra-tjetrën që në moshën 12-vjeçare dhe miqësia e tyre sa vjen edhe bëhet më fortë. Bëhet fjalë për blogeren e njohur Armina Mevlani dhe Borana Bacin. Ato ishin të ftuara në emisionin “Rudina” në Tv Klan, nga ku rrëfyen miqësinë e …

Read More »

Zhade na prezanton fëmijët e saj binjakë, vëmendje merr veshja e tyre

Publiku gjatë do ta kujtojë serilain, Kloni. Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që pas vitit 2001 kur nisi të transmetohej seriali “O Clone”. Giovanna Antonelli ose Zhade siç e njeh publiku shqiptar në vendin e saj njihet per shumë role dhe angazhime televizive të tjera. Giovanna është vajza e një këngëtari opere, Hilton Prado dhe një balerine italiane, Suely Antonelli. E rritur në një mjedis si ky, ajo ka qenë që herët e përfshirë në aktivitete artistike ku edhe u dallua talenti i saj. Giovanna është nënë e tre fëmijëve, një djali, me aktorin që interpreton Lucas-in në filmin Kloni dhe dy vajzave binjake, Antonia dhe Sophia me bashkëshortin e saj, Leonardo Nogueira. Historia me Murilo Benicio-n zgjati rreth pesë vjet. Ajo e deklaroi në një konferencë për shtyp që priste një fëmijë me partnerin e saj dhe djali, Pietro, lindi në vitin 2005. Dy vjet më vonë çifti do të ndahej, ndërsa kujtojmë që në vitin 1997 Antonelli ishte martuar me publicistin Ricardo Medina që e njihte q..

Read More »

Ariana na prezanton me mbesën e saj bukuroshe, ajo është një super-femër

Gruaja e këngëtarit të njohur kosvoar, Ermal Fejzullahut, Ariana po vazhdon të jetë pothuajse çdo ditë pjesë e mediave rozë. Ajo është një femër shumë atraktive e cila tashmë është shumë e dashur për publikun, shkruan ORAinfo. Ariana tani ka një numër të madh të ndjekësve, për të cilët ajo është shumë aktive. Sot ajo përmes një postimi e ka uruar mbesën e saj për ditëlindje. Mbesa e saj është një femër shumë e bukur dhe atraktive./ORAinfo/

Read More »